Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > FAQ > Prodáváte náhradní díly na chlazení mléka Packo pro vlastní montáž ?

Prodáváte náhradní díly na chlazení mléka Packo pro vlastní montáž ?Samozřejmě, že prodáváme náhradní díly pro technologii chlazení mléka Packo i samostatně bez nutnosti jejich výměny a opravy systému našim technikem. 
V mnoha zemědělských družstvech, farmách i u soukromých zemědělců pracují s chlazením mléka Packo již řadu let a s některými opravami si za dlouhá léta dokáží poradit sami a potřebují pouze nahradit nefunkční nebo poškozený náhradní díl.

Náhradní díly pro chlazení mléka Packo

Převážnou část náhradních dílů pro chlazení mléka Packo máme skladem a jsme ho schopni  odeslat zákazníkovi v den jeho objednávky s dodáním druhý den. V případě, že na opravu zákazník spěchá a je schopen si pro náhradní díl dojet k nám do Pacova jsme schopni mu ho připravit k expedici a převzetí téměř okamžitě. Tuto možnost využívají většinou naši zákazníci v dojezdové vzdálenosti od Pacova, ale není vyjímkou, že si pro náhradní díl přijede zákazník z druhého konce republiky aby mohl opravit chlazení mléka v řádu hodin od poruchy.

Pokud potřebujete poradit nebo zaslat náhradní díly pro tento systém chlazení mléka Packo kontaktujte nás na telefoonním čísle   +420 602 674 682 nebo e-mailu pavel.dolejs@chladol.cz  popřípadě na kontaktu  +420 602 673 693, dolejs.pavel@chladol.cz a my se vám pokusíme poradit a pomoci v co možná nejkratší době. Díky síti spolupracujících servisních techniků jsme v mnoha případech schopni vyřešit problém s chlazením mléka velmi rychle i bez nutnosti zasílání náhradního dílu z našeho centrálního skladu.