Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > FAQ > Jaké jsou parametry vašich potravinářských plniček a dávkovačů ?

Jaké jsou parametry vašich potravinářských plniček a dávkovačů ?Datum konání:
13.4.2022

Naše plničky a dávkovače se používají nejenom v potravinářství, ale také v kosmetickém a například i v chemickém průmyslu. Převážná část jich však opravdu míří do zemědělských firem a zpracovatelských podniků, které se specializují na zpracování mléka a mléčných výrobků.

Potravinářské plničky a dávkovače jako skládačka

Plničky a dávkovače jsou  v podstatě velká stavebnice, skládačka, kterou postavíme a připravíme podle vašeho zadání.  Vždy je nutné udat několik důležitých základních informací mezi něž patří prostor do kterého se má nová plnička a dávkovač vejít, druh a konzistence náplně a zda bude z jednoho nebo více komponentů, požadovaný druh obalů a uzávěrů, požadované množství zpracované náplně nebo počet kusů, který má plnička zvládnout naplnit za daný časový interval. To jsou ty nejdůležitější informace, které potřebujeme k tomu abychom vám byli schopni postavit plničku a dávkovač na míru podle vašich představ.

Plničky a dávkovače nejen stavíme, ale i montujeme, opravujeme a servisujeme

Naše spolupráce se zákazníky, kteří si u nás nechají postavit plničku a dávkovač na míru nekončí tím, že ji postavíme, ale plničky samozřejmě i namontujeme na místě a spustíme do provozu, provedeme zaškolení obsluhy jak v běžném provozu tak i v tom jak mají provádět běžnou pravidelnou údržbu a čištění jednotlivých dílů plničky a dávkovače v rámci jejich provozu.

Současně s tím zajišťujeme pravidelný předem dohodnutý servis i mimořádné záruční i pozáruční opravy plniček a dávkovačů, případně výměny náhradních dílů. V mnoha případech jsme prováděli po určité době i modernizace, automatizace, úpravy a změny na strojích podle požadavků, které zákazník zjistil v průběhu provozu.

Potřebujete moderní plně funkční  plničku a dávkovač – obraťte se na nás

Pokud přemýšlíte nad tím, že by jste si pořídili novou plničku a dávkovač pro vaši zemědělskou farmu nebo potravinářskou firmu napište nám na dolejs.pavel@chladol.cz nebo zavolejte na 420 602 673 693. Domluvíme si nezávaznou schůzku při které si upřesníme vaše požadavky a my vám nabídneme možná optimální řešení a v potom jsme připraveni pro vás nového pomocníka postavit v krátké době na míru.

Těšíme se na spolupráci

Tým Chladol