Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > FAQ > Provádíte servis a opravy systému chlazení mléka Packo?

Provádíte servis a opravy systému chlazení mléka Packo?Díky síti spolupracujících servisních techniků po celé ČR zajišťujeme servis a opravy chlazení mléka technologií Packo v zemědělských podnicích i soukromých farmách napříč republikou.
Díky tomu, že jsou servisní technici ve všech krajích, je možné zajistit servis,  nebo opravu chlazení mléka v poměrně krátké době, s ohledem na vytížení jednotlivých servisních techniků.

Servis a opravy chlazení mléka Packo

Pokud je potřeba při servisu nebo opravě chlazení mléka použít nový náhradní díl, je možné ho objednat v našem centrálním skladu v Pacově, kde máme převážnou část náhradních dílů na tento typ chlazení neustále skladem. Díky tomu může být servis nebo oprava chlazení mléka Packo dokončena většinou druhý den po zjištění závady nebo vadného dílu.

Opravám, servisu a dodávkám náhradních dílů pro systém chlazení mléka Packo se věnujeme již řadu let a proto si troufnu říct, že jsme na něj specialisty. Často dokážeme i po telefonu určit  vzniklý problém a pokud je to možné poradit možnou opravu nebo odstranění problému.