Nátěrové hmoty THERMOWELL

Nátěrové hmoty THERMOWELL

Firma Thermowell je nadnárodní francouzsko-turecká společnost se zaměřením na zahraniční obchod, výrobu a dodávky produktů, jejichž hlavním cílem je snížení nákladů na vytápění a úspora energie. Díky těmto výrobkům získáte efektivní řešení na jehož konci je vždy spokojený zákazník. Firma vlastní několik dceřiných společností ve Francii, Velké Británii, Turecku, Číně a Ukrajině. Má registrováno několik obchodních značek a ochranných známek. Mezi produkty, které firma vyrábí, patří např. úsporné topné systémy a termoizolační a spesiální nátěrové hmoty, jež jsou dostupné i pro české a slovenské zákazníky
Termoizolační nátěrové hmoty Jednoduché, levné a zároveň velmi účinné řešení pro snížení tepelných ztrát budov. Termoizolační nátěrové hmoty THERMOWELL plní nejen estetickou funkci, ale zároveň i šetří náklady na vytápění nebo naopak na chlazení vnitřních prostor. Návratnost takto vynaložených nákladů je velmi rychlá. Termoizolační nátěry jsou vhodné jako pro vnitřní tak i venkovní použití. Nátěry se aplikuji na vnitřní nebo vnější omítku a je možné je tónovat do různých barevných odstínů.
Hygienické malby s protibakteriálními a protiplísňovými účinky Malby s antibakteriálními, antialergeními a protiplísňovými účinky. Speciální nátěry tvořící finální malbu. Jsou vhodné pro přímý styk s potravinami (potravinářský průmysl, operační sály, prostory s požadavky na vysokou hygienickou odolnost, dětské pokoje s alergickými nebo astmatickými dětmi apod.).
Speciální omyvatelné malby s protiplísňovými účinky Malby s protiplísňovými účinky za skvělou cenu. Omyvatelné interiérové barvy s protiplísňovou odolností jsou nátěry tvořící finální malbu v prostorách s požadavkem na zvýšenou povrchovou odolnost (dětské pokoje, lékařské ordinace, nemocniční pokoje a veřejné prostory, kuchyně, jídelny, restaurace, prádelny, kanceláře atd.)
Malby do dětských pokojů Šetrné malby s antibakteriálními a antialergeními účinky. Barvy s antibakteriálními, antialergenními a protiplísňovými účinky, vhodné pro děti, alergiky, astmatiky a chronicky nemocné. Děti jsou to nejcenější, co máme a proto si zaslouží tu nejlepší péči a ochranu.
Bezbarvé laky na stěny Ideální dlouhodobá ochrana vnitřních stěn. Bezbarvé, plně omyvatelné, chrání podkladní malbu, udržují její stálobarevnost a chrání před nečistotou. Zvyšují mechanickou odolnost malby proti otěru. Ocení všichni, kdo neradi často malují.

NĚKOLIK DŮVODŮ PROČ NÁTĚROVÉ HMOTY THERMOVEL

  • Záruka kvality – pro výrobu našich nátěrových hmot se používají pouze kvalitní suroviny, šetrné k lidskému zdraví a přírodnímu prostředí. Všechny výrobky mají patřičné atesty a certifikáty.
  • Skvělá cena – naše výrobky jsou cenově dostupné pro 90% českých a slovenských zákazníků.
  • Ekologie – všechny naše výrobky jsou ředitelné vodou, neobsahují žádné škodlivé nebo jinak závadné chemické prvky. Jsou přátelské k lidskému organismu a k životnímu prostředí.
  • Vývoj a inovace – firma THERMOWELL pracuje na vývoji nových materiálů a technologií, stávající výrobky neustále inovuje nejen na základě vlastního vývoje, ale i na základě nových poznatků z oboru vědy a techniky